جشنواره عید
سرویس های اشتراک گذاری ویدیو در ایران

سرویس های اشتراک گذاری ویدیو در ایران

به توضیح سرویس های اشتراک گذاری ویدیو در ایران می پردازیم و مواردی را که خودمان نیز از انها استفاده میکنیم را به شما معرفی میکنیم:

 

آپارات :

 

آپارات یکی از سایت‌های به اشتراک گذاری ویدئو است که پرطرفدارترین سایت اشتراک گذاری فیلم در ایران است. این سایت امکانات فراوانی را برای کاربران خود فراهم کرده است برای مثال شما می‌توانید از طریق ویدئوهای خود کسب درآمد کنید. می‌توانید کسب و کار خود را به تعداد زیادی از مخاطبان معرفی نمایید و از این طریق می‌توانید بک لینک و در نهایت ترافیک بالایی برای سایت خود دریافت نمایید. از دیگر نقاط مثبت این سایت می‌توان به دسته بندی موضوعات و رابط کاربری مناسب اشاره کرد.

تماشا :

یکی دیگر از سایت‌های به اشتراک گذاری ویدئو است که دارای سرورهای قدرتمند برای بارگذاری است که می‌توانید بدون کاهش حجم ویدئو‌ی خود، این کار را انجام دهید. از طریق تکمیل مشخصات کاربری خود در این سایت نیز می‌توانید برای سایتتان بک لینک دریافت نمایید.

نماشا :

یکی از ویژگی‌های خوب این سایت دسته بندی موضوعات مختلف است. و همچنین امکان آپلود و مشاهده‌ی ویدئوهای ۳۶۰ درجه در آن وجود دارد. ولی یکی از معایب این سایت، این است که توضیحی درباره‌ی سایت و نحوه‌ی فعالیت در آن وجود ندارد. در این سایت نیز می‌توانید از امکان بک لینک گیری استفاده کنید.

البته سرویس های اشتراک ویدیو زیادی وجود دارد که ما ۳ سرویس برتر را به شما معرفی کردیم تا شما نیز از ویدیو در کسب و کار خود استفاده کنید .
خبرنامه

با عضویت در خبرنامه آکادمی کشن، به محض انتشار محتوای جدید، از طریق ایمیل باخبر میشی و به این صورت هیچ مقاله یا آموزشی را از دست نمی دی.