جشنواره عید
استراتژی ویدیو مارکتینگ برای استارت آپ ها

استراتژی ویدیو مارکتینگ برای استارت آپ ها

چکیده یک روز عادی برای شما چیزی شبیه این است:

با صدای ساعت گوشیتون بیدار شدید و در همان حالت که گوشی توی دستتان است ایمیلتون رو چک می‌کنید. در حین خوردن صبحانه به سراغ شبکه‌های اجتماعی می‌روید. سپس لباس‌هایتان را می‌پوشید و به سمت محل کارتون می‌روید.

وقتی در محل کارتون هستید روز را پشت کامپیوترتون سپری می‌کنید، به تحقیقات آنلاین می‌پردازید و گاهی هم به اینستاگرامتون سر می‌زنید، و بعد در حال خوردن ناهار با دوست قدیمیتان چت می‌کنید.
پس از بازگشت به خانه در انتهای روز، چند دقیقه به دخترتان کمک می کنید که برای پروژه علمی در لپ تاپتان تحقیق کند، و در نهایت مابقی روز را پای تلویزیون سپری می‌کنید.

و در نهایت قبل از رفتن به تخت ساعت خود را تنظیم کرده و نگاه دیگری به صفحات شبکه‌های اجتماعی می‌اندازید، و آماده می‌شوید تا همه اینها فردا دوباره تکرار شود

بنظر شما موضوع اصلی این روال روزانه چه چیزی بود؟

تمام روز شما با صفحات نمایشی پر شده است.

این از دیدگاه یک بازاریاب چه معنایی دارد؟ این روزها ویدیو اهمیت خاصی در بین مردم پیدا کرده است و راه شماره یک، برای ارتباط با مشتریان، مخاطبان و بازدید کنندگان است. با آمارهای عجیب این روزها در زمینه بازدید مردم از ویدیو می‌توان گفت ویدیو مارکتینگ این روزها تبدیل به مهم ترین نوع بازاریابی شده است، و از طرف دیگر نشان می‌دهد بازگشت سرمایه بسیار خوبی دارد.

اما ساخت یک استراتژی مناسب ویدیو مارکتینگ می‌تواند کمی دلهره آور باشد، مخصوصاً برای یک استارت آپ.
مطمئناً شما با سرمایه چند میلیونی و با توانایی آوردن بازیگران شاخص می‌توانید یک ویدیو عالی و تأثیر گذار بسازید، اما وقتی شما یک استارت آپ هستید و بودجه‌ای یک چندم شرکت‌های بزرگ دارید از چه استراتژی می‌توانید استفاده کنید.

خوشبختانه امروزه برای ساخت استراتژی ویدیو مارکتینگ لازم نیست حساب بانکی خود را خالی کنید. چرا که امروزه بیننده بیشتر دنبال محتوای مناسب می‌گردد پس شما می‌توانید با داشتن استراتژی مناسب برای ساخت و انتشار ویدیو خود مخاطب خود را جذب کنید.
خبرنامه

با عضویت در خبرنامه آکادمی کشن، به محض انتشار محتوای جدید، از طریق ایمیل باخبر میشی و به این صورت هیچ مقاله یا آموزشی را از دست نمی دی.