9 ویژگی موفقیت آمیز بازاریابی ویدیویی

9 ویژگی موفقیت آمیز بازاریابی ویدیویی

9 ویژگی موفقیت آمیز بازاریابی ویدیویی

بازاریابی ویدیو یک ابزار قدرتمند است که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد. آمارها نشان می دهد که ویدیو به حدود 90 درصد از مصرف کنندگان کمک می کند تصمیمات خرید بگیرند و 64 درصد از آنها احتمال دارد که محصول یا خدمات را بعد از دیدن ویدیو خریداری کنند.

یک کمپین بازاریابی ویدئویی می تواند یک کمپین موفق بی نظیر ایجاد کند؟ شما ممکن است یک بودجه بازاریابی بزرگ مانند برخی از برندهای بزرگ را نداشته باشید، اما ویدیوهای شما می تواند توجه مشتریان را جلب کند.

می توانید کالا یا خدمات را از طریق ویدیو ها به فروش برسانید. در اینجا 10 ویژگی از کمپین موفق بازاریابی ویدیویی را به شما معرفی میکنیم.


با یک مخاطب صحبت کنید

بهترین ویدیو ها مخاطبان را هدف قرار می دهند و به طور مستقیم به نیازها و احساسات این مخاطب پاسخ می دهند. ویدیوهای موفق به افرادی که در حال تلاش برای رسیدن به هدفشان هستند بسیار کمک می کنند.

قبل از صحبت کردن با یک مخاطب، باید مخاطبان خود را بشناسید. تجزیه و تحلیل کنید و مشتری خود را بشناسید، بنابراین ویدیو های شما بر روی مخاطب هدف باید تمرکز داشته باشند.


فیلم ها را کوتاه نگه دارید

مردم مشغله زیادی دارند آنها زمان زیادی برای خواندن و دیدن نمی گذارند - ویدیو های خود را کوتاه و یک نقطه ی عطف برایش در نظر بگیرید. تمرکز بر یک نقطه مرکزی در یک زمان باشد.

 

 


پیدا کردن صدای شما

کدام صدا برند شما را تداعی میکند؟ شنیده شدن نام تجاری شما به صورت صوتی به درک افراد  از نام تجاری شما کمک میکند. تحقیقات نشان می دهد که کاربران ترجیح می دهند فایل صوتی را به صورت رادیویی برای چند ساعت در روز گوش دهند.

ما در یک دنیای صوتی زندگی می کنیم، مانند گفتار در خانه هایمان و دستگاه های گوشی های هوشمندمان، زندگی می کنیم. صدای نام تجاری شما در میان تمام سر و صدا زندگی روزمره حیاتی است. برای بیشتر شنیده شدن نسبت به همه این سر و صدا، شما نیاز به یک تنوع منحصر به فرد و سازگار دارید.


یک Headline را انتخاب کنید

بیش از حد احتمال دارد، شما ویدیو های خود را در یک سرویس ، مانند یوتیوب و یا Vimeo قرار بدهید. ترافیک در این سایت ها بسیار عظیم است، و تنها یوتیوب به طور ماهانه 1.86 میلیارد بازدید کننده دارد.

فکر می کنید برخی از سرفصل هایی که شما آنلاین دیده اید. در مورد چه عنوانی باشد که باعث می شود که شما روی پیوند کلیک کنید و مقاله را بخوانید؟ ویدئو شما نیاز به همان قلاب برای گرفتن خوانندگان و کلیک بر روی ویدیو دارد تا دیگران بر روی آن کلیک کنند.


مخاطبان را آموزش دهید

بخش بزرگی از بازاریابی برای محصول و یا خدمات شما، تعلیم مخاطبان خودتان است. برای مثال اگر شما یک کسب و کار خدماتی دارید، ویدیوی آموزشی با موضوعی مانند تعمیر خانه بسیار میتوانید تولید کنید.

این ویدیو ها در جاهای مختلف به نمایش درمی آیند و بر موضوعاتی که برای مخاطبان آنها اهمیت دارد توجه می کنند.  

فیلم های آموزشی نه تنها به مخاطبان کمک می کنند، بلکه به شما در مورد موضوعی که بیشتر مورد توجه  مخاطبانتان بوده است هم کمک میکند تا تغییرات آتی یا محصولات آتی خود را براساس آن طراحی و تولید کنید.


درک ارزش پیشنهاد شما

هر ویدئو نیاز به پیشنهاد فروش منحصر به فرد (USP) دارد. قبل از ایجاد یک ویدیو، درک ارزش شما برای مصرف کننده باید روشن باشد. بهترین ویدیو آموزشی در جهان به فروش نمی رسد اگر شما ایده ای از اینکه چگونه محصول یا خدمات را برای بهتر زندگی کردن مخاطب ارائه ندهید.

چه چیزی در مورد محصول شما منحصر به فرد است و چگونه زندگی مشتریان شما را بهبود می بخشد؟ پاسخ نباید پیچیده باشد، شما باید آن را به روشنی ارائه کنید.


برای بازخورد درخواست کنید

قبل از تولید ویدیو خود، در مورد نگرانی های مشتریان و آنچه آن ها از محصول دوست دارند باید بدانید. با این دانش، می توانید نگرانی مشتریان بالقوه را از بین ببرید و ذهن آنها را تسکین دهید.


یک تماس به عمل اضافه کنید (CTA)

درست همانطور که یک صفحه وب یا آگهی نیاز به یک تماس برای عمل «call to action» دارد، ویدیوی شما هم به آن نیاز دارد. مطالعات نشان می دهد 64 درصد کاربران بیشتر احتمال دارد یک محصول را پس از تماشای یک ویدیو مربوط به آن خریداری کنند. آنها آماده خرید هستند - فقط باید از آنها بخواهید که خرید کنند.

CTA بعد از معرفی گزاره ارزش خود، بهترین کار را در انتهای ویدیو انجام داده و توضیح میدهد که چگونه محصول زندگی کسانی را که خریداری می کند، بهبود می بخشد. هنگامی که مصرف کننده درک کند که محصول چگونه کار می کند و چرا باید آن را خریداری کند، CTA شما یک ابزار فروش قدرتمند می شود.


URL را وارد کنید

URL وبسایت خود را به ویدیو اضافه کنید، بنابراین کاربران فقط ویدیو را تماشا نمیکنند و به فضای مجازی نفوذ میکنند. آنها ویدیو فوق العاده شما را مشاهده کرده اند و آماده اقدام هستند، اما آنها باید یک راه آسان برای انجام این اقدام را ببینند. از ویدیوی توصیفی خود برای افزودن لینک وب سایت خود استفاده کنید.


موفقیت در بازاریابی ویدیویی

پیدا کردن موفقیت با بازاریابی ویدئویی نیازمند بودجه تبلیغاتی وسیع و یا فیلمبرداری حرفه ای نیست. اگر به جزئیاتی که در ارتباط با تولید ویدیو انجام می دهید توجه کنید ویا تولید ویدیوی خود را به شرکتی حرفه ای برونسپاری کنید و همچنین به مخاطبین هدف خود توجه داشته باشید، مردم به شما پاسخ خواهند داد. اطمینان حاصل کنید که ویدیوها برای شما موفقیت آمیز هستند تا بتوانید این تلاش ها (تولید ویدیو) را تکرار کنید و به آرامی ویدیوهای خود را در طول زمان بهبود بخشید.


این مقاله را با دوستان و همکارانتان به اشتراک بگذارید: فیس بوک لینکدین توییترخبرنامه

با عضویت در خبرنامه آکادمی کشن، به محض انتشار محتوای جدید، از طریق ایمیل باخبر میشی و به این صورت هیچ مقاله یا آموزشی را از دست نمی دی.